Į pagrindinį turinį »

+370 690-28233 Konsultacija: I-V 9.00-18.00
Rašykite mums Skype Me™! Informacija Pirkejui

SVEIKI PIRKĖJAI :)

UAB "E salonas" | eSalonas.lt– tai elektronikos ir kompiuterinės technikos parduotuvė, kurioje kiekvienas ras būtent tą prekę, kokios ieško. Jeigu Jums sunku apsispręsti dėl prekės pasirinkimo (dvejojate, dėl prekės parametrų, savybių, spalvos ar dėl kitų priežasčių), susisiekite su mumis ir mūsų kvalifikuoti darbuotojai Jums visada padės priimti tinkamą būtent Jums sprendimą. Mūsų tikslas – kaip galima greičiau ir kokybiškiau atlikti Jūsų užsakymą, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei siūlymus.

Kodėl rinktis būtent MUS:

Praktiška

Pirkti mūsų parduotuvėje yra itin praktiška ir patogu. Neišeidami iš namų Jūs galite rinktis prekes internetinėje parduotuvėje neskubant, apžiūrint visas dominančias prekes. Jeigu artėja Jūsų gimtadienis ar kita svarbi Jums data, ir Jūs jau išsirinkote svajonių dovaną, būtinai visas Jūsų pageidaujamas dovanas sudėkite į „norų“ krepšelį ir nedvėjodami siųskite jį savo draugams ar artimiems žmonėms, kad Jie žinotų, kaip išpildyti Jūsų svajones!!!

Patogu

Jeigu Jūs nerandate kažkokios Jums reikalingos prekės, nebėda, susisiekite su mumis, ir mūsų kvalifikuoti darbuotojai Jums ne tik padės išsirinkti prekę iš mūsų katalogo ar susiderinę visas smulkmenas būtent Jums suras tą prekę, kurios Jums reikia, nors jos ir nebus mūsų kataloge, bet ir maloniai padės atlikti visus žingsnius nuo įsiregistravimo iki pačio prekės pirkimo.

Saugu

Mes neprašome Jūsų banko prisijungimo duomenų. Mokėjimą už prekes Jūs atliksite įprastai, patys prisijungę prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos ar nuėję į banką.

Jūs nustatote, už kokią kainą pirksite prekę

Jeigu Jus dominančios prekės kitoje internetinėje parduotuvėje kaina yra mažesnė, nedvejokite ir susisiekite su mumis, nurodykite kur Jūs radote šią prekę pigiau, ir jeigu bus tokia galimybė, mes Jums šią prekę parduosime už tokią pat arba netgi mažesne kaina.

Mums svarbi būtent Jūsų nuomonė

Mums yra labai svarbu, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis visada liktumėte patenkinti. Dirbame tam, kad patenkintume Jūsų poreikius! Taigi jeigu Jums kiltų kažkokių klausimų, minčių ar siūlymų, rašykite mums, nes mums Jūsų nuomonė yra pati svariausia. Su Jūsų pagalba, mes kartu augame, tobulėjame ir stengiamės pateisinti visus Jūsų lūkesčius!

Ir svarbiausia: MES DIRBAME DĖL JŪSŲ!

Taigi pirmyn rinktis prekes!