Į pagrindinį turinį »

+370 690-28233 Konsultacija: I-V 9.00-18.00
Rašykite mums Skype Me™! Informacija Pirkejui

ATSISKAITYMO BŪDAI

Jeigu jau išsirinkote prekę, beliko tik susipažinti su Jums siūlomu apmokėjimo būdu ir atlikti mokėjimą. Mokėjimą atlikite tik gavę patvirtinimą iš eSalonas.lt administracijos, kad visos Jūsų pasirinktos prekės tikrai yra sandėlyje.

eSalonas.lt šiuo metu siūlo vieną apmokėjimo būdą:

 • apmokėjimas banko pavedimu

Kas tai?

Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Jūs, atsispausdinęs užsakymą ir prisijungęs prie naudojamos banko internete sistemos arba nuėjęs į artimiausią banko skyrių pervedate pinigus į eSalonas.lt banko sąskaitą (rekvizitus galite rasti svetainės skyriuje „Kontaktai“ arba šio skyriaus apačioje). Kaip viskas vyksta?

Jūs išsirenkate prekes ir įdedate jas į „Mano krepšelį“, įvedate, jei turite, nuolaidų kodą bei spaudžiate „Pradėti pirkimą“. Tada Jums reikia prisijungti arba prisiregistruoti, įvedant užsakymo vykdymui reikalingą Jūsų asmeninę informaciją. Po prisijungimo ar užsiregistravimo, įsitikinę, kad pateikta Jūsų informacija yra teisinga, pasirinkite adresą, kuriuo norite gauti prekes. Galite pasirinkti savo adresą ar įvesti kitą pristatymo adresą. Kitas etapas – apmokėjimo už prekes būdo pasirinkimas. Būtent šiame etape Jūs galite pasirinkti, kad už prekes mokėsite banko pavedimu. Taigi įvykdę iki galo užsakymą, galite atsispausdinti išankstinio apmokėjimo sąskaitą, pagal kurią galite apmokėti už prekes bet kokio banko skyriuje arba naudojantis savo e-banko paslaugomis. NEPAMIRŠKITE, ATLIEKANT BANKO PAVEDIMĄ MOKĖJIMO PASKIRTYJE NURODYTI JŪSŲ UŽSAKYMO NUMERĮ, KURIS YRA NURODYTAS IŠANKSTINĖJE SĄSKAITOJE.

Ką turite žinoti?

- apmokėjimą banko pavedimu Jūs turėtumėt atlikti kaip galima greičiau, nes tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

- nepamirškite, kad prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su siuntinį atgabenusiu įgaliotu eSalonas.lt atstovu patikrinti siuntos būklę. Visą detalią informaciją, kaip apžiūrėti siuntinį bei ką reikia daryti, jei pastebėjote kažkokius neatitikimus, rasite skiltyje „Prekių pristatymas“.

Mūsų rekvizitai:

  Gavėjas: UAB „E Salonas“
  Gavėjo kodas (įmonės kodas): 302572437
  Bankas: "Swedbank", AB
  Banko kodas: 73000
  Sąskaita: LT607300010125096190
  Suma apmokėjimui: žiūrėti pateiktoje išankstinėje sąskaitoje
  Mokėjimo paskirtis: Užsakymo Nr. XX

NEPAMIRŠKITE MOKĖJIMO PASKIRTYJE NURODYTI UŽSAKYMO NUMERIO


JEIGU TURITE KLAUSIMŲ, NEDVEJOKITE IR SUSISIEKITE SU MUMIS EL.PAŠTU info@esalonas.lt ARBA TEL. +370 690 28233