Į pagrindinį turinį »

+370 690-28233 Konsultacija: I-V 9.00-18.00
Rašykite mums Skype Me™! Informacija Pirkejui

PRIVATUMO POLITIKA IR PRIVATUMAS

Kokius duomenis mes prašome Jūsų pateikti:

Norėdami prisiregistruoti prie eSalonas.lt internetinės parduotuvės, Jūs turite nurodyti:

  • vardą, pavardę – kad žinotume, kaip į Jus kreiptis;
  • prekių pristatymo adresą, šalį, miestą, apskritį/rajoną, pašto kodą – kad laiku ir į vietą pristatytume Jūsų užsakytą prekę;
  • el. paštą – kad visų pirma galėtume išsiųsti informacinius pranešimus, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti. Taip pat Pirkėjui užsisakius naujienlaiškį jį siunčiame Jūsų nurodytu el. paštu;
  • telefono numerį – kad atsiradus mums kokių su pristatymu susijusių klausimų ar netikslumų galėtume su Jumis susiekti.

Jei manote, kad mūsų turima apie Jus informacija yra klaidinga, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu info@esalonas.lt arba tel. +370 690 28233.

Administruodami savo interneto svetainę mes galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant demografinę informaciją.

Tačiau eSalonas.lt neatsako už asmeninės informacijos pateikimą komentaruose ar atsiliepimuose, kurie yra vieši ir visiems prieinami, todėl kiekvienas lankytojas turi būti atsargus skelbdamas savo asmeninę informaciją komentaruose.

Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę eSalonas.lt svetainėje. Jei Jūs, pakeitus šias sąlygas, naudojatės eSalonas.lt interneto parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.